خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش خدمتی است که از سوی کارخانه سازنده به مشتری پس از فروش محصول ارایه می‌شود. این خدمت می‌تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یا بیشتر باشد. خدمات پس فروش کاملا به محصول فروخته شده مرتبط است.

شرکت تحقیقاتی پژوهشی مهندسی افرا با هدف تعهد به اصول مشتری مداری در راستای تحقق به این امر مهم، همراه مشتریان خود خواهد بود.ما معتقدیم  متخصصان فروش ما ، حتی پس از معامله  فروش باید با مشتریان خود در تماس باشند.

استراتژی گارانتی کالا در مجموعه های مختلف متفاوت است.  تعویض قطعات و تعمیرات آن  انواع مختلفی از این خدمات پس از فروش است که بسته به نوع محصول و قرارداد بسته شده میان خریدار و فروشنده اجرا میشود.

انواع خدمات پس از فروش ارائه شده:

  • آموزش : آموزش درست استفاده از محصول، اولین مرحله در حوزه ارائه این خدمات می باشد که از طریق راه اندازی دستگاه و نصب در محل کارخانه کارفرمای محترم (بصورت رایگان) صورت خواهد پذیرفت.
  • پشتیبانی فنی:بعضا از طریق تماس تلفنی ( بنا به تشخیص کارشناس فنی)
  • خدمات فنی: این نوع از خدمات معمولا برای کالاهایی می باشد که به تعمیر و یا تعویض قطعات احتیاج دارند که خود به دو دسته تقسیم می شود: 1)) تعویض قطعات 3) تعمیر قطعات.
  •  

در خواست با تلفن

این شرکت سازنده دستگاه های متعددی است . از مشتریان محترم خواسته میشود جهت درک بهتر تکنسین در جهت شناسائی نقص فنی دستگاه و رفع هر چه سریعتر نقوص، قبل از تماس با شرکت نسبت به تهیه و ارسال عکس و یا فیلم از عملکرد دستگاه و یا قطعه معیوب اقدام نموده و در صورت نیاز به لوازم یدکی شماره و مشخصات دقیق فنی قطعه را نوشته و در اختیار شرکت قرار دهند. از این طریق کمک بیشتری به تبادل اطلاعات بدون نقص خواهد شد.

همچنین در این راستا با تشخیص اعزام متخصص به محل نیز ضروت داشتن اطلاعات دقیق جهت تحلیل نقص و تهیه لوازم یدکی مورد نیاز قبل از اعزام بیشتر نیز خواهد بود.

 با تشکر فراوان

service
اسکرول به بالا